
Перемикач Lemanso LSW06 круглий червоний / KCD1-101-8
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12017/ LSW06
13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач Lemanso LSW06 червоний - круглий перемикач 2Pin 2 положення ON-OFF без підсвічування з фіксацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Напруга | 250 В |
| Підсвічування | Ні |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Фіксація положення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.5 мм |
| Діаметр | 20 мм |
- Ціна: 13 ₴


