
Світлодіодний акумуляторний світильник Horoz Electric MESSI-23 23W
- Немає в наявності
- Код: 084-030-0023-010
674 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний акумуляторний світильник MESSI-23 23W незамінний за відсутності основного освітлення. Заряджається від 220В AC або від 6V DC. На корпусі світильника знаходиться димер, за допомогою якого можна встановлювати необхідну яскравість свічення.
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на стіну або верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар.
Основні характеристики:
Час роботи: на максимальній потужності - 2 години, на мінімальній потужності - 10год.
Час заряджання: 20-24 рік.
Колірна температура 8000К-12000К.
Потужність 23W.
Термін експлуатації 30 000 год.
Гарантійний термін 24 місяці
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на стіну або верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар.
Основні характеристики:
Час роботи: на максимальній потужності - 2 години, на мінімальній потужності - 10год.
Час заряджання: 20-24 рік.
Колірна температура 8000К-12000К.
Потужність 23W.
Термін експлуатації 30 000 год.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 45 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Дальність світла | 20м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2x4V 1.6Ah свинцево-кислотний |
| Час заряду акумулятора | 20 година |
| Час роботи | 3 година |
| Колірна температура ( в межах) | 8000 К - 12000К |
| Світловий потік | max 600 lm- min 100 lm |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 674 ₴


