
Світильник під лампу Videx SPF13A GU10 чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27153/VL-SPF13A-B
485 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтер'єрний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів та ін. Підійде для лоджій та коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу довкілля. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу довкілля. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 125 см |
| Діаметр | 96 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Формфактор: | MR16 |
- Ціна: 485 ₴




