
Світильник під лампу Videx SPF14A GU10 білий + чорний рефлектор
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27154/VL-SPF14A-WB
614 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтер'єрний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів та ін. Підійде для лоджій та коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу довкілля. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу довкілля. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Накладної |
| Тип цоколя | GU10 |
| Формфактор: | MR16 |
- Ціна: 614 ₴
- Спосіб упаковки: 20шт в яшику




