
Світильник під лампу Videx IP54 SPF10R GU10 Круглий Білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27148/VL-SPF10R-W
242 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник – високотехнологічне джерело спрямованого світла. Завдяки йому можна вигідно акцентувати цікавий предмет інтер'єру чи певну його область чи забезпечити комфортні умови у невеликій робочій зоні на кухні, у вітальні чи кабінеті, гаражі тощо. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу довкілля. Світильник має високий захист від ударів ІK07 і ступінь захисту ІР54 - не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий рівень захисту від негативного впливу довкілля. Світильник має високий захист від ударів ІK07 і ступінь захисту ІР54 - не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Монтажний розмір | 70ммм |
| Форма | Круглий |
| Формфактор: | MR16 |
- Ціна: 242 ₴
- Спосіб упаковки: 20шт в яшику



