
Світлодіодний світильник Feron AL533 20 W 6500 K
- В наявності
- Код: 40221
651 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Feron AL533 20 W 6500 K — це настінно-стельовий світильник із рівнем захисту IP 54, що дає змогу використовувати його в приміщеннях із підвищеним рівнем вологи, насамперед у ванних кімнатах.
Особливості світильника:
Вологозахищеність. Достатній ступінь захисту IP 54, що дає змогу потрапляти частинкам бруду та води всередину світильника.
Надійна конструкція. Якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість складальних матеріалів.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівно комфортне світіння без мерехтіння та пульсації
Економність. Завдяки світлодіодної технології дає змогу заощаджувати до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й галогенними лампами.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Діаметр | 330 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 651 ₴





