
Світильник лижа-для LED T8 600mm Lemanso / LM959
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 33198/LM959
46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева лижа- світильник для лінійних світлодіодних ламп типу T8 довжиною 600mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | G13 |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 46 ₴

