
Датчик руху меблевий LEMANSO LM637 360° білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 693006/LM637
215 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху меблевий
Регулювання освітленості та часу затримки
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1.8-2.5m |
| Колір корпусу | Білий |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | < 10 -2000 Lx |
- Ціна: 215 ₴


