
Реле контролю напруги та струму VIDEX RESIST 145-300В 1-63А
- Немає в наявності
- Код: 27123/VF-RS-RNT63
1 196 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле контролю VF-RS-RNT63 - це пристрій призначеній для постійного моніторингу значення напруги та струму, багаторазового захисту електромережі у разі понаднормового зниження або підвищення заданих значень мінімальної та максимальної напруги або струму. Вимірює та проводить струм за нормальних умов та вимикає його за умови відхилення від запрограмованого значення. Живлення поновлюється автоматично після відновлення відповідних значень та у заданий проміжок часу. Користування пристроєм не вимагає спеціальної професійної підготовки. Пристрій не потребує технічного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Маса | 171 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 67.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 145 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
- Ціна: 1 196 ₴



