
Дзвінок SONIC 2х тоновий білий 230V OR-DP-VD-145/W ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654292/OR-DP-VD-145/W
572 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний дверний дзвінок, звук: два чергуються сигналу виклику, плавне регулювання гучності, доступні кольори: білий
Тип передачі: провідний Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Споживання струму: 7А Тип живлення: мережа (230 В) Тип кільця: електронний Звук: 2 тони BIM-BAM Встановлення: накладний білий колір Клас захисту IP: IP20 Гучність дзвінка (дБ): 85 Регулювання гучності: так Розміри (ширина х висота х глибина [мм]): 92/92/35 Інші особливості: два тони що чергуються
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 92 мм |
| Довжина динаміка | 35 мм |
| Ширина динаміка | 92 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-VD-145/W |
- Ціна: 572 ₴





