
Дзвінок GONG 2 тоновий білий 230V OR-DP-VD-146/W ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654315/ OR-DP-VD-146/W
590 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромеханічний дверний дзвінок, звук: два дзвінка DING-DONG, доступні кольори: білий, бежевий, чорний
Тип передачі: провідний Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Споживання струму: 6А Тип живлення: мережа (230 В) Тип дзвона: електромеханічний Звук: 2 тони BIM-BAM Встановлення: накладний білий колір Клас захисту IP: IP20 Гучність дзвінка (дБ): 80 Регулювання гучності: ні Розміри (ширина / висота / глибина [мм]): 100/135/42
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 135 мм |
| Довжина динаміка | 42 мм |
| Ширина динаміка | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-VD-146/W |
- Ціна: 590 ₴




