
Дзвінок FADO АC безпровідний 36 тоновий білий OR-DB-KF-135 ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 328400/ OR-DB-KF-135
736 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Дверний дзвінок ідеально підходить для дому, компанії, громадських будівель або для людей, які потребують догляду. Простота установки, не вимагає кабельного підключення. Оснащений водонепроникною кнопкою дверного дзвінка і системою навчання (автоматична настройка додаткових передавачів).
Приймач (дзвінок)
Напруга живлення приймача: 230 В ~, 50 Гц Тип джерела живлення приймача: мережа (230 В) Кількість мелодій дзвінка: 36 Гучність дзвінка (дБ): 69-89 Регулювання гучності: так Оптична сигналізація: ні Розміри приймача (ширина х висота х глибина [мм]): 64,2/102/66
Передавач (кнопка)
Живлення передавача:Батарейка CR2032 (в комплекті) Тип джерела живлення передавача: від батареї Клас захисту IP: IP44 Розміри передавача (ширина х висота х глибина [мм]): 36/88/16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 80 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 102 мм |
| Висота кнопки | 88 мм |
| Довжина динаміка | 66 мм |
| Довжина кнопки | 16 мм |
| Ширина динаміка | 64.2 мм |
| Ширина кнопки | 36 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-KF-135 |
| Частота | 433 |
- Ціна: 736 ₴







