
Дзвінок FADO DC безпровідний 36 тоновий білий OR-DB-KF-134 ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 328417/ OR-DB-KF-134
645 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверний дзвінок ідеально підходить для дому, компанії, громадських будівель або для людей, які потребують догляду. Простота установки, не вимагає кабельного підключення. Оснащений водонепроникною кнопкою дверного дзвінка і системою навчання (автоматична настройка додаткових передавачів).
Дзвінок (приймач) Живлення: Батарейки АА 2шт
Кількість мелодій дзвінка: 36
Рівень гучності (dB): 69-89
Регулювання гучності: так
Sygnalizacja optyczna: nie
Розміри [mm]): 67 / 102 / 27
Кнопка (передавач)
Живлення кнопки: Батарейка CR2032 (в комплекті)
Рівень захисту IP: IP44
Розміри кнопки [mm]): 36 / 88 / 16
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 102 мм |
| Висота кнопки | 88 мм |
| Довжина динаміка | 20 мм |
| Довжина кнопки | 16 мм |
| Ширина динаміка | 67 мм |
| Ширина кнопки | 36 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-KF-134 |
- Ціна: 645 ₴







