
Дзвінок BREVIS MINI AC 2 тоновий білий 220V OR-DP-MR-148/W ORNO
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 800634/OR-DP-MR-148/W
335 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотоновий дверний дзвінок BREVIS Mini AC - це електромеханічний дверний дзвінок з функцією антиблокування перемикача, простий в монтажі та зручний у використанні. Призначений для використання в закритих приміщеннях з мережею 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо.
Тип: електромеханічний
Тип передачі: дротовий
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Споживана потужність: 60 Вт
Тип джерела живлення: мережа (230 В)
Звук: 2 тоні BIM-BAM
Встановлення: накладний
білий колір
Клас захисту IP: IP20
Гучність дзвінка (дБ): 80
Регулювання гучності: ні
Розміри (ширина х висота х глибина [мм]): 70/120/38
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 120 мм |
| Довжина динаміка | 38 мм |
| Ширина динаміка | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-148/W |
- Ціна: 335 ₴




