
Дзвінок ONDO AC бездротовий чорний OR-DB-MT-156 ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 805721/OR-DB-MT-156
1 067 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Бездротовий дзвінок з кнопкою без батареї призначений для використання в будинках, квартирах, офісах, лікарнях, магазинах і т. д. Використовується для звукових і світлових сигналів. Дзвінок (приймач) вмикається безпосередньо в розетку мережі ~230В, а передавач живиться від електромеханічного датчика і не потребує батарей. Дальність дії дзвінка на відкритій території становить 200м. Приймач має 4-х рівневий регулятор гучності та 36 поліфонічних мелодій на вибір.
Приймач (дзвінок)
Напуга живлення приймача: 230В~ 50Гц
Тип живлення приймача: мережа
Кількість дзвінків: 36
Рівень гучності дзвінка (дБ): 60-90
Регулятор гучності: так
Візуальна сигналізація: так
Розміри приймача (ширина/висота/довжина [мм]): 81 / 81 / 35
Передавач (кнопка)
Тип живлення передавача: без батареї
Рівень захисту : IP44
Розміри передавача (ширина/висота/довжина [мм]): 50 / 82 / 21,5
Частота: 433.92 Мгц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 200 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 81 мм |
| Висота кнопки | 82 мм |
| Довжина динаміка | 35 мм |
| Довжина кнопки | 21.5 мм |
| Ширина динаміка | 81 мм |
| Ширина кнопки | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Частота | 433.92 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-MT-156 |
- Ціна: 1 067 ₴



