
Таймер програматор механічний (15хв. 24год.) OR-PRE-415(GS) ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 324501/OR-PRE-415(GS)
240 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Програматор для встановлення часу ввімкнення та вимкнення електричних приладів у 24-годинному режимі. Мінімальний час увімкнення / вимкнення - 15 хвилин.
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Тип: механічний Тип розетки: 2P + Z Макс. навантаження: 3500 Вт Струм: 16А Клас захисту IP: 20 Стандарт розеток: SCHUKO (тип F) Розміри - ширина: 72мм Розміри - висота: 75мм Розміри - глибина: 115мм Встановлення: розетка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Добовий |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3500 Вт |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-PRE-415(GS) |
- Ціна: 240 ₴





