
Дзвінок ERATO AC 32 тоновий безпровідний OR-DB-AX-151 ORNO
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654391/OR-DB-AX-151
1 070 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Бездротовий дзвінок, радіус дії у відкритій зоні до 100 м, водонепроникна кнопка, радіопередача (частота 433 МГц), 4-рівневе регулювання гучності дзвінка, рівень звуку 50-80 дБ, 32 мелодії дзвінка на вибір, кількість приймачів і кнопок може бути збільшена за потреби..
Дзвінок
Напуга живлення приймача: 230В ~, 50ГцВ
Тип живлення приймача: мережевий (230 В)
Кількість мелодій дзвінка: 32
Гучність дзвінка (дБ): 50-80
Регулятор гучності: так
Оптична сигналізація: немає
Розміри приймача - ширина (мм): 71 мм
Розміри приймача - висота (мм): 98 мм
Розміри приймача - глибина (мм): 58 мм
Кнопка
Напуга живлення передавача: 3В
Тип живлення передавача: батарея, 1 х CR2032, в комплекті: немає
Клас захисту передавача: IP44
Розміри передавача - ширина: 37 мм
Розміри передавача - висота: 90 мм
Розміри передавача - глибина: 26 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 32 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 100 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 98 мм |
| Висота кнопки | 90 мм |
| Довжина динаміка | 58 мм |
| Довжина кнопки | 26 мм |
| Ширина динаміка | 71 мм |
| Ширина кнопки | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Частота | 433 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-AX-151 |
- Ціна: 1 070 ₴




