
Дзвінок CALYPSO II AC 36 тоновий безпровідний OR-DB-QS-159 ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 813177/OR-DB-QS-159
988 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Бездротовий дзвінок, радіус дії у відкритій зоні до 300 м, водонепроникна кнопка, радіопередача (частота 433 МГц), 6-ступеневий регулятор гучності, рівень звуку 60-85 дБ, 36 поліфонічних мелодій на вибір, 3 режими сигналізації (оптичний, звуковий , оптичний звук), кількість приймачів і кнопок, що співпрацюють між собою, може бути збільшена в світові необхідності, система навчання Дзвінок
Напуга живлення приймача: 230В
Тип живлення приймача: мережевий (230 В)
Кількість мелодій дзвінка: 36
Гучність дзвінка (дБ): 60-85
Регулятор гучності: так
Оптична сигналізація: так
Розміри приймача - ширина (мм): 75 мм
Розміри приймача - висота (мм): 110 мм
Розміри приймача - глибина (мм): 65 мм
Кнопка
Напуга живлення передавача: 3В
Тип живлення передавача: акумулятор, 1 х CR2032
Акумулятор в комплекті: немає
Клас захисту передавача: IP44
Розміри передавача - ширина: 32 мм
Розміри передавача - висота: 80 мм
Розміри передавача - глибина: 22 мм
штрихкод 5908254813160
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 300 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 110 мм |
| Висота кнопки | 80 мм |
| Довжина динаміка | 65 мм |
| Довжина кнопки | 22 мм |
| Ширина динаміка | 75 мм |
| Ширина кнопки | 32 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Частота | 433 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-QS-159 |
- Ціна: 988 ₴



