
Таймер програматор електронний LCD DT-2(СS) ORNO VIRONE
- Немає в наявності
- Код: 816451/LCD DT-2(СS) ORNO
490 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Програматор з великим РК-дисплеєм для встановлення часу на вмикання та вимикання електричних приладів, таких як освітлення, водонагрівачі, реклама тощо. Пристрій має: 10 часових програм, ручне або програмне ввімкнення / вимкнення, 7 комбінацій дня тижня, літній/зимовий час. Зворотній відлік часу.
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Тип розетки: 2P + Z Тип: цифровий Макс. навантаження: 1800 Вт Струм: 8А Клас захисту IP: 20 Вбудований акумулятор: так Кількість програм: 10 Стандарт розеток: SCHUKO (тип F) Розміри - ширина: 55 мм Розміри - висота: 115мм Розміри - глибина: 75 мм Встановлення: розетка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус для накладного монтажу |
| Загальні | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1800 Вт |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | DT-2(СS) |
- Ціна: 490 ₴

