
Таймер програматор механічний з датчиком світла IP44 OR-PRE-446(GS) ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 811531/OR-PRE-446(GS)
445 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Пристрій призначений для житлового та загального користування, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Механічний програматор з датчиком сутінків використовується для включення та вимикання джерела живлення в розетці (schuko тип F) протягом визначеного проміжку часу. Пристрій використовується для управління підключеними до нього електричними пристроями. Датчик має чотири режими роботи: постійне включення, постійне вимкнення, тимчасове включення на 2,4,6,8 години, робота від заходу до світанку.
Номінальна напруга: 230 В ~, 50 Гц Тип: механічний Тип розетки: 2P + Z Струм: 16А Макс. навантаження: 3680Вт Вбудована акумуляторна батарея: немає Кількість програм: 1 Ступінь захисту (IP): 44 Стандарт розеток: schuko (тип F) Установка: розетка Розміри - ширина: 56 мм Розміри - висота: 111 мм Розміри - глибина: 83 мм Інші особливості: датчик сутінків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Побутове |
| Наявність монітора | Ні |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Циклічний |
| Форм-фактор | Корпус для накладного монтажу |
| Загальні | |
| Висота | 111 мм |
| Довжина | 83 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3680 Вт |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-PRE-446(GS) |
- Ціна: 445 ₴


