
Дзвінок BREVIS MAXI AC 2 тоновий OR-DP-MR-150/PW ORNO СНІЖНО БІЛИЙ
- Немає в наявності
- Код: 803642/ OR-DP-MR-150/PW
440 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотоновий дзвінок BREVIS MAXI AC-це простий у встановленні та використанні електромеханічний дзвінок з функцією блокування перемикача. Призначений для використання у закритих приміщеннях із системою дзвінка 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо. Колір: білосніжний.
Номінальна напуга: 230 В ~, 50 ГцТип: електромеханічний
Тип живлення: мережевий (230 В)
Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ
Звук: 2 тоні BIM-BAM
Тип передачі: дротова
Ступінь захисту (IP): 20
Регулятор гучності: немає
Встановлення: поверхневий монтаж
Колір: білосніжний
Розміри - ширина: 105 мм
Розміри - висота: 162 мм
Розміри - глибина: 36 мм
Інші особливості: функція перемикання антиблокування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 162 мм |
| Довжина динаміка | 36 мм |
| Ширина динаміка | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-150/PW |
- Ціна: 440 ₴




