
Лічильник електроенергії 1F 40A OR-WE-521 на DIN-рейку TH-35 ORNO
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 801860/OR-WE-521
1 200 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Пристрій для індикації в метричних одиницях (кВт-год). Спеціальна електронна система під впливом протікаючого струму та прикладеної напруги генерує імпульси пропорційно споживаній електроенергії. Фазове споживання енергії вказується блимаючим світлодіодом. Кількість імпульсів перетворюється на спожиту енергію, а її значення вказується на РК -дисплеї з підсвічуванням (5 + 1). Вимірювання енергії проводитися відповідно до стандартів EN50470-1: 2006, EN50470-3: 2006, директиви MID 2014/32 / ЄС
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Тип: однофазний
Базовий струм : 5А Максимальний струм (lmax): 40А Мінімальний струм (lmin): 0,25 A
Частота імпульсів: 1000 імп / кВт -годСтупінь захисту (IP): 51
Клас точності вимірювань: B.
Імпульсний вихід: так
Багатотарифний: немає
Кількість модулів: 1
Дисплей - кількість цифр: 5 + 2
Відповідність MID (2014/32 / ЄС): так
Розміри - ширина: 18 мм - висота: 110 мм глибина: 60 мм
Підсвічування: так
Артикул 801860
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Пряме |
| Тип індикатора | РКІ |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WE-521 |
- Ціна: 1 200 ₴



