
Дзвінок RINGIL MINI AC 1 тоновий білий 230V OR-DP-MR-160/W ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 814532/ OR-DP-MR-160/W
460 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Провідний однотонний дзвінок у двері RINGIL MINI 230V. Простий в установці та зручний у користуванні електронний дзвінок з регулюванням гучності. Призначений для використання у закритих приміщеннях із системою дзвінка зі змінним струмом 230 В, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо. Тип дзвінка: електронний. Звук: один пульсуючий тон. білий колір
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Тип: електронний Гучність дзвінка (дБ): 30-80 дБ Тип живлення: мережевий (230 В) Звук: 1 пульсуючий тон Тип передачі: дротова Ступінь захисту (IP): 20 Регулятор гучності: так Установка: поверхневий монтаж Розміри - ширина: 109 мм Розміри - висота: 109 мм Розміри - глибина: 39 мм білий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 109 мм |
| Довжина динаміка | 39 мм |
| Ширина динаміка | 109 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-160/W |
- Ціна: 460 ₴



