
Дзвінок GONG 2 тоновий чорний 230V OR-DP-VD-146/B ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 654339/ OR-DP-VD-146/B
590 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзвінок GONG 2 тоновий чорний
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Тип: електромеханічний Споживання струму: 7А Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ Тип живлення: мережевий (230 В) Звук: 2 тони BIM-BAM Тип передачі: дротова Ступінь захисту (IP): 20 Регулятор гучності: немає Установка: поверхневий монтаж Розміри - ширина: 100 мм Розміри - висота: 135 мм Розміри - глибина: 42 мм Чорний колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість мелодій | 2 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Регулировка громкости | Немає |
| Світлова індикація | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 135 мм |
| Довжина динаміка | 42 мм |
| Ширина динаміка | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-VD-146/B |
- Ціна: 590 ₴


