Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка дзвінка біла IP44 ORNO
Тип живлення: від дзвінової установки Тип передачі: дротова Ступінь захисту (IP): 44 Регулятор гучності: немає Установка: поверхневий монтаж Розміри - ширина: 35 мм Розміри - висота: 80 мм Розміри - глибина: 15 мм Інші особливості: місце для імені білий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кнопок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-VD-138PD1 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 228 ₴



