
Дзвінок OPERA AC безпровідний 48 тоновий чорний OR-DB-YK-117 ORNO
- Готово до відправки
- Код: 484146/ OR-DB-YK-117
1 062 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий дзвінок, радіус дії на відкритій місцевості до 100 м, водонепроникна кнопка, радіопередача (частота 433 МГц), регулювання гучності дзвінка, рівень звуку 50-90 дБ, 36 поліфонічних мелодій на вибір, кількість передавачів, що співпрацюють між собою може бути збільшено за потреби, система навчання (автоматичний вхід), не вимагає встановлення дзвінка.
Напруга живлення приймача: 230В ~, 50ГцВ Тип живлення приймача: мережевий (230 В) Кількість мелодій дзвінка: 36 Гучність дзвінка (дБ): 50-90 Регулятор гучності: так Оптична сигналізація: немає Розміри приймача - ширина (мм): 70 мм Розміри приймача - висота (мм): 105 мм Розміри приймача - глибина (мм): 75 мм
Напруга живлення передавача: 12В Тип джерела живлення передавача: батарея, 1 х 23А Акумулятор в комплекті: немає Клас захисту передавача: IP44 Розміри передавача - ширина: 20 мм Розміри передавача - висота: 86 мм Розміри передавача - глибина: 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 36 |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 105 мм |
| Висота кнопки | 86 мм |
| Довжина динаміка | 75 мм |
| Довжина кнопки | 40 мм |
| Ширина динаміка | 70 мм |
| Ширина кнопки | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-YK-117 |
- Ціна: 1 062 ₴



