
Енергометр (ватметр) з LCD дисплеєм OR-WAT-435(GS) ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 329384/ OR-WAT-435(GS)
822 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Ватметр дозволяє перевірити споживання електроенергії та розрахувати витрати енергії на підключений пристрій. На великому РК -дисплеї також відображаються: напруга мережі, струм в ланцюзі, частота струму,POWER FACTOR, потужність підключеного навантаження, загальне споживання енергії кВт -год, вартість енергії, програмована ціна 1 кВт -год, загальний час вимірювання споживання енергії від 0 с. до 9999 днів, зважені викиди CO2 в середньому для виробництва спожитої енергії. Вимірювання напруги: 150 В ~ 276 В ~
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Тип розетки: 2P + Z
Струм: 16А
Макс. навантаження: 3680Вт
Ступінь захисту (IP): 20
Вбудована акумуляторна батарея: так
Стандарт розеток: schuko (тип F)
Установка: до розетки
Розміри - ширина: 60 мм висота: 72 мм глибина: 14 мм
Інші особливості: великий РК -дисплей
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | 1 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Загальні | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3680 Вт |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WAT-435(GS) |
- Ціна: 822 ₴



