
Дзвінки ONDO AC бездротові чорні OR-DB-MT-165 ORNO 2 шт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 820205/OR-DB-MT-165
1 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзвінки ONDO AC бездротові чорні ORNO 2 шт
Набір з двох бездротових дзвінків з кнопкою без батарейок призначений для використання в будинках, квартирах, офісах, лікарнях, магазинах тощо. Не вимагає установки дзвоника. Використовується для звукової та світлової сигналізації. Дзвінок (приймач) підключається безпосередньо до розетки ~ 230 В, а передавач живиться від електромеханічного перетворювача і не потребує використання батарейок. Функція системи навчання дозволяє ввійти додатковими кнопками. Радіус дії дзвону на відкритій місцевості 200м. Приймачі мають 4-ступінчастий регулятор гучності та 36 поліфонічних тонів дзвінка на вибір.
- Штрих-код:5908254820205
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 200 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 81 мм |
| Висота кнопки | 82 мм |
| Довжина динаміка | 35 мм |
| Довжина кнопки | 21.5 мм |
| Ширина динаміка | 81 мм |
| Ширина кнопки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DB-MT-165 |
- Ціна: 1 589 ₴



