
Дзвінок QUARTO AC 2 тоновий чорний 230V OR-DP-MR-149/B ORNO
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 820229/OR-DP-MR-149/B
430 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзвінок QUARTO AC 2 тоновий чорний 230V OR-DP-MR-149/B
Тип: електромеханічний
Ступінь захисту (IP): 20
Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ
Чорний колір
Звук: 2 тони BIM-BAM
Тип передачі: дротовий
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Тип живлення: мережеве (230В)
Розміри - ширина: 110 мм
Монтаж: поверхневий
Регулювання гучності: немає
Розміри - висота: 110 мм
Розміри - глибина: 39 мм
Інші особливості: функція антиблокування кнопки
Потужність: 60 Вт
Ступінь захисту (IP): 20
Рівень гучності дзвінка (дБ): 80 дБ
Чорний колір
Звук: 2 тони BIM-BAM
Тип передачі: дротовий
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц
Тип живлення: мережеве (230В)
Розміри - ширина: 110 мм
Монтаж: поверхневий
Регулювання гучності: немає
Розміри - висота: 110 мм
Розміри - глибина: 39 мм
Інші особливості: функція антиблокування кнопки
Потужність: 60 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Немає |
| Світлова індикація | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 110 мм |
| Довжина динаміка | 39 мм |
| Ширина динаміка | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-149/B |
- Ціна: 430 ₴



