
Дзвінок BREVIS MINI AC 2 тоновий чорний 220V OR-DP-MR-148/B ORNO
- Готово до відправки
- Код: 820212/OR-DP-MR-148/B
340 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двотоновий дверний дзвінок BREVIS Mini AC - це електромеханічний дверний дзвінок з функцією антиблокування кнопки, простий в монтажі та зручний у використанні. Призначений для використання в закритих приміщеннях з мережею 230 В змінного струму, наприклад, у будинку, квартирі, магазині тощо.
Тип: електромеханічний Тип передачі: дротова Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Споживана потужність: 60 Вт Тип джерела живлення: мережа (230 В) Звук: 2 тони BIM-BAM Встановлення: накладний чорний колір Клас захисту IP: IP20 Гучність дзвінка (дБ): 80 Регулювання гучності: ні Розміри (ширина х висота х глибина [мм]): 70/120/38
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 120 мм |
| Довжина динаміка | 38 мм |
| Ширина динаміка | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-DP-MR-148/B |
- Ціна: 340 ₴



