
Стабілізатор напруги LVT АСН-250 (250 Вт)
- Готово до відправки
- Код: 00-00000901
2 904 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автоматичний стабілізатор напруги LVT АСН-250 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 250 Вт від мережі 220 В, 50 Гц. Стабілізатор забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від перепадів напруги та високовольтних імпульсів.
LVT АСН-250 призначений, в першу чергу, для покращення захисту систем керування автономного опалення (газові котли) та для стабілізації живлення електроапаратури з потужністю споживання до 250 Вт. LVT АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання підключеного приладу. Пристрій оснащений тепловим захистом і захистом від перевантаження.
Реле, які використовуються в LVT АСН-250, відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менший, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор.
Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає розімкнутися і розмикається пізніше, а високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторним захистом з часом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Номінальна потужність | 0.4 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 65 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Точність вимірювання +/- | 6.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 2 904 ₴



