
Підвісний лінійний світильник чорний AVATON #1000/1 FOREST-36W 4000K 120см (сосна)
- Немає в наявності
- Код: A-22121
5 400 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний лінійний світильник чорний AVATON
Накладні світильники на підвісах можна використовувати для основного та інтер'єрного освітлення житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо.
Тривалий ресурс роботи світильників 30000 годин.
Гарантія 2 роки.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Лінійна |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Кут розсіювання | 120 |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 5 400 ₴







