Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний акумуляторний світильник CRESPO 25W незамінний за відсутності основного освітлення. Заряджається від мережі 220В AC. На корпусі світильника знаходиться вимикач, за допомогою якого можна встановлювати необхідну яскравість свічення.
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар. Способи заряджання -Від USB
Гарантійний термін 24 місяці
Бренд:
Тип: Акумулятор:3.7V 1.8Ah кислотно-герметичний
Тривалість заряджання: Тривалість роботи: Корпус: Розміри(ДхШхВ): Колір: Напруга: Потужність: Світ.потік: Колірність: Спосіб заряджання: Ступ.захисту: Ресурс роботи:30.000 год
Тип світлодіода: Гарантійний термін: Кількість в упаковці: Країна виробник:| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Світловий потік | 550 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | настольниый |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 19 мм |
| Колірна температура ( в межах) | 3000K-4200K-6400K |
| Ступінь захисту | 20 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 11 см |
| Час заряду акумулятора | 6 година |
| Час роботи | 20 година |
- Ціна: 500 ₴



