
Світлодіодний акумуляторний світильник Horoz Electric WENGER 12W
- Немає в наявності
- Код: 084-025-0012-010
778 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник аварійний світлодіодний акумуляторний WENGER 12W (білий) незамінний за відсутності основного освітлення. Має два режими: 50% та 100% яскравості.
Основні характеристики:
Бренд:
HOROZ ELECTRIC
Тип:
Аварійний
Акумулятор:
4V 3Ah свинцево-кислотний
Тривалість заряджання:
16-20 год.
Тривалість роботи:
Крок 1: 1 год., Крок 2: 2 год.
Корпус:
Пластик
Розміри (ДхШхВ):
330мм x 80мм
Колір:
Білий
Напруга:
220-240V/50-60Hz
Потужність:
12W
Світ.потік:
560 lm
Кольоровість:
12000K, 8000K
Спосіб зарядки:
Кабель живлення
Ступ.захисту:
IP20
Ресурс роботи:
30.000 год.
Тип світлодіода:
SMD LED
Кількість в упаковці:
1 шт.
Країна виробник:
Китай
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 560 лм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 20 година |
| Час роботи | 2 година |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 33 мм |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Білий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 778 ₴


