
LED прожектор автономний VIDEX 1000LM 5000K 3.2 V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27063 / VL-FSO2-505
2 070 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автономний прожектор VIDEX, який працює абсолютно автономно і заряджається від сонячної панелі. Використовуючи цей прожектор, ви будете абсолютно незалежні від проблем з можливою відсутністю електроенергії у вас вдома або на дачі, оскільки акумуляторна батарея (вбудована в прожектор) заряджається протягом цілого дня від сонця, завдяки чому він зможе працювати автономно до 12-ти годин.
Даний світлодіодний прожектор доцільно використовувати всюди, де немає можливості підключитися до електромережі або ж навантаження по електромережі дуже обмежена. Необхідно вибрати оптимальне місце для встановлення прожектора. При встановленні світлодіодного прожектора бажано спрямувати сонячну панель на південь для максимальної генерації енергії (втановити панель щоб світло потрапляло перпендикулярно її поверхні) та попередити попадання тіні від дерев, конструкцій будівель та інших обєктів на сонячну панель.
Головною перевагою використання прожектора на сонячній батареї є відсутність будь-яких витрат на електроенергію, а також:
Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване освітлення;
Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати прожектор в будь-яких погодних умовах;
Швидкий і зручний монтаж; Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити прожектор.
Для увімкнення світлодіодного прожектора необхідно натиснути кнопку «ON» («Увімк.») на пульті дистанційного керування. Увімкнення та вимкнення світлодіодного прожектора здійснюється примусово, незалежно від часу доби. За допомогою пульта дистанційного керування можна обрати необхідний режим та регулювати яскравість прожектора.
Режим AUTO: Натиснути кнопку «AUTO», прожектор подасть короткий світловий сигнал один раз. Кнопка «AUTO» активує автоматичний режим прожектора: перша година - 100% яскравості; друга година - 80% яскравості; з третьої по шосту годину включно - 60% яскравості; сьома година - 50% яскравості; з восьмої години і до вимкнення - 30% яскравості.
• "3H" вмикає прожектор вночі на 3 години.
• "5H" вмикає прожектор вночі на 5 годин.
• "8H" вмикає прожектор вночі на 8 годин.
При освітленості навколошнього середовища нижче 50 Лк, прожектор вмикаєється і працює в автоматичному режимі. Прожектор запам'ятовує попередні налаштування і застосовує їх при наступному ввімкненні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 3.2 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Ємність акамулятора | 10 Ah |
| Потужнінсть сонячної панелі | 1000 W |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 2.2 см |
| Розмір | |
| Розмір панелі | 350mm x325mm x 17mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
- Ціна: 2 070 ₴










