
LED прожектор VIDEX 50W RGB 220V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27162 / VL-F3-50-RGB
1 727 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний RGB прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. RGB Прожектор оснащений світлодіодами, що надають змогу обирати та змінювати колір освітлення. Призначений для декоративного освітлення будівель, споруд пам'ятників архітектури, об'єктів ландшафту. Дозволяє керувати яскравістю та обирати режими освітлення за допомогою пульта дистанційного керуваня.
Пульт дистанційного керування - Тип елемента живлення CR2025. Кнопка OFF дозволяє вимкнути прожектор. Кнопка ON на пульті дистанційного керування дозволяє увімкнути прожектор.
Режим "STROBE"- швидке мерехтіння прожектора.
Режим "FLASH" - повільне мерехтіння прожектора.
Режим "FADE" - повільне перливання кольорів.
Режим SMOOTH" плавне затухання та зміна кольорів.
Кнопки "R" "G" "B" та різнокольорові кнопки дозволяють обрати необхідний для освітлення колір.
Прожектор запам'ятовує попередні налаштування після вимкнення.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Ширина | 3.2 см |
- Ціна: 1 727 ₴






