
Базука Lemanso 5W 192LM 230V салатова + солнячна батарея / LMB21
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 330625/ LMB21
414 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Базука Lemanso 5W 192LM 230V салатова + сонячна батарея / LMB21 - потужний переносний ліхтар, що має багато призначень (аварійне, сигнальне, ремонтне і т.і).
Cвітильник оснащений високоефективним імпульсним автоматичним блоком живлення з автоматичним захистом від перевантаження. Сонячна батарея.
Технічні характеристики:
- Захист від перезаряду і від повного розряду батареї;
- Автоматичне аварійне включення;
- Вбудований запобіжник;
- Кнопка тестування;
- Індикатор зарядки батареї;
- Функція АС / DC.
- Час роботи 6годин
- Час зарядки 12 годин
- Ємнічть батареї 800mAh
- Кількість діодів- 24
- Світловий потік 192Lm
Світильник може використовуватись як настільний світильник, завдяки спеціальній підставці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість джерел світла | 24 |
| Розміри | |
| Довжина | 13.5 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 12 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 6 година |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 192 |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 7.5 см |
| Колір | Салатовий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 414 ₴



