
LED Світильник квадратний накладний TITANUM 24W 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27089/TL-BHS20-245
324 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED Світильник квадратний накладний TITANUM 24W 5000K
Світильник накладний TITANUM — є джерелом якісного освітлення й споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається й тому чудово поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викликає ускладнень навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники вирізняються своєю екологічністю. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації.
Світильник має світловидатність 85лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1920Лм. Під час роботи світильника немає мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура — 5000 К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла — 180°, що дає змогу якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості увімкнень і вимкнень. Ресурс роботи 25 000 годин. Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 1 рік. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
Під час під'єднання безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу у разі перепадів напруги. Робоча напруга 180-250В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 24 Вт |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 190 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Максимальна сила струму | 220 |
| Основні | |
| Енергоефективність | 85 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 25000 рік |
- Ціна: 324 ₴
- Спосіб упаковки: 60шт в коробі




