
DIN рейка довжиною 1 м LEMANSO/LMA018 (0.8мм)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 79008/LMA018
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DIN-рейки перфоровані використовуються для кріплення автоматичних вимикачів, модульного обладнання та іншої апаратури. Виготовляються із оцинкованої сталі.
Наявність перфорації забезпечує зручність монтажу модульної апаратури.
Наявність перфорації забезпечує зручність монтажу модульної апаратури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0.8 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| ОСНОВНІ | |
| Вид або марка матеріалу | Оцинкована сталь |
| Розмір кріпильного отвору | 20х6,5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість кріпильних отворів | 41 |
- Ціна: 55 ₴

