
Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H055D 500 Lm 5000 K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27212/ VLF-H055D
964 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Налобний світлодіодний ліхтарик H055D VIDEX 500Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дає змогу вибрати потрібний режим роботи. Максимальна яскравість 500Lm. Регульований кут нахилу кріплення дає змогу вибрати зручний кут освітлення. Вбудований датчик руху для комфортного увімкнення.
Обладнаний кільцем фокусування, яке регулює фокус променя світла.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря зі зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає ввімкнути ліхтар і контролювати його режими жестами рук. Тривале натискання кнопки сенсора відбиває заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає змогу перемикати режими роботи.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим біле світло максимальної потужності) — яскравість світла 270Lm. Дистанція освітлення налічує 53 м. Тривалість роботи 4 год. 45 хв Інтенсивність світлового потоку 700cd.
LOW (Режим біле світло мінімальної потужності світла) — яскравість світла 95Lm. Дистанція освітлення налічує 46 м. Тривалість роботи 9 років. Інтенсивність світлового потоку 520cd.
STROBE (Стробоскоп) — швидко відтворює яскраві білі світлові імпульси, що повторюються.
RED ON — червоне світло максимальної потужності.
RED FLASH — червоне світло мерехтливе.
Рівень заряду ліхтаря:
- Під час заряджання індикатори мерехтять синім кольором.
- У разі повного заряду індикатори світяться синім кольором.
Доступне підзаряджання за допомогою micro USB.
Чудово захищений та адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і водночас не зашкодить. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту IP65. Пов'язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу із силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Чудовий, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність світлового променя | 115 м |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Особливості ліхтаря | Протиударний |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Стабілізація розряду: | Неповна |
| Тип світлодіода: | 2Х CREE XTE 5W |
| Час заряду | 3г |
| Індикатор заряду: | 5 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Розміри: | 60mm х 45mm х 48mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Наголовний ремінь, акумулятор (2шт), зарядний кабель, документація |
| Тип акумулятора | Li-ion VLF-B12 1200mAh або 3x AAA змінний |
| Режим роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння |
- Ціна: 964 ₴










