
LED світильник TITANUM T5 5W 0,3 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27090/ TL-BHL-206
294 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник IP65 круглий TITANUM 20W 6500K - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 85Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1700Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 180°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-250В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світильник накладної |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ширина | 75 мм |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 180mA |
| Робоча температура | -25°C ~ + 40°С |
| Світловий потік | 1700 |
| Термін експлуатації | 25000 рік |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 180 |
| Колірна температура | 6500 |
- Ціна: 294 ₴



