
Світлодіодна лампа Feron LB-918 18W E27 6500K
- Готово до відправки
- Код: 01872
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Переваги та відмінні риси лампи LВ-918
Якість конструкції. Корпус виготовлений з поєднання алюмінієвої основи та теплорозсіюючої пластмаси. Така конструкція дозволяє забезпечити необхідний тепловідвід. Драйвер та електронні компоненти інтегровані в плату. При такій технології виконання вся схема складається з більш надійних напівпровідників, що розраховані на роботу у високотемпературному режимі. Винесені на плату електронні компоненти працюють у більш комфортному тепловому режимі.
Надійний драйвер. Лампа оснащена ІС-драйвером та стабільно працює в діапазоні напруги 175V-265V. При перепадах напруги світловий потік лампи не змінюється.
Сумісні з індикаторними вимикачами. Лампи сумісні з вимикачами, що мають LED-підсвітку.
Якісне світло. ІС-драйвер забезпечує комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%). Коеффіцієнт кольоропередачі Rа>80.
Ресурс роботи складає 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 180 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
- Ціна: 96 ₴






