
Базука Lemanso 30LED 230V / LMB23
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 330628/ LMB23
285 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
База Lemanso 30LED LMB23 - потужний компактний світлодіодний світильник з акумулятором (у разі відсутності електроенергії) і шнуром для роботи від мережі 220В. Популярна модель переносного освітлювача для аварійного освітлення на промислових об'єктах, для приватних домоволодінь як зручне освітлення на природі, як спортивний світильник, освітлення безпеки, резервне або евакуаційне освітлення. Конструкція містить: вбудований акумулятор, яскраві світлодіоди у кількості 30 шт, шнур, що ховається у корпус.
Два режими роботи:
У режимі від DC (постійного струму) від вбудованого акумулятора тривалий час свічення;
У режимі АС (змінного струму) від звичайної мережі 220В як простий світильник.
Два режими роботи:
У режимі від DC (постійного струму) від вбудованого акумулятора тривалий час свічення;
У режимі АС (змінного струму) від звичайної мережі 220В як простий світильник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість джерел світла | 30 |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 15 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи | 4 година |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 2.2 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 285 ₴



