
Вимикач диференційного струму ВДС 2P 63А 30мА тип AC Schneider Electric Resi9 R9R51263 ПЗВ
- Готово до відправки
- Код: R9R51263
1 888 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Устаткування призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл і т.д.ПЗВ призначені для захисту людей від ураження електричним струмом при прямих або непрямих контактах із струмопровідними частинами, а також захисту від займання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 78.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 63 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 888 ₴
- Спосіб упаковки: 1 шт в упаковці



