
Автоматичний вимикач 2P 25A C 6kA Schneider Electric Resi9 R9F12225
- Готово до відправки
- Код: R9F12225
486 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія модульних пристроїв Schneider Electric Resi9 відноситься до середнього цінового сегменту. Виробляється на заводах у Болгарії, Іспанії, Італії. Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл і тощо.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 60 Гц |
- Ціна: 486 ₴
- Спосіб упаковки: 6 шт в упаковці




