
Перемикач | -О-|| із загальним виходом зверху 2-полюс 32А/230В Hager SFT232
- Готово до відправки
- Код: SFT232
826 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач | -О-|| із загальним виходом зверху, 2-полюс, 32А/230В, 2м, Hager SFT232 - застосовується для управління електричними мережами: перемикання живлення мережі (ручне) з основного джерела на генератор або інше альтернативне джерело для підключення резервного живлення.
Модульний перемикач живлячих вводів виконаний з розташуванням загальної точки - виходом зверху. Забезпечує легкий і безпечний перехід на резервні джерела енергії в умовах аварійної ситуації, для перемикання всіх пологів струмів. Всі вимикачі оснащені зеленим/червоним полями на важелі для чіткої візуалізації контактів.
Характеристики:
2 x 32A,
Категорія застосування: AC-22А,
Номінальна напруга: 230 V AC,
Від 16A до 32A типорозмір 1,
Перетин приєднань: 16 мм2 – однодротяний, 10 мм2 – багатодротяний.
Модульний перемикач живлячих вводів виконаний з розташуванням загальної точки - виходом зверху. Забезпечує легкий і безпечний перехід на резервні джерела енергії в умовах аварійної ситуації, для перемикання всіх пологів струмів. Всі вимикачі оснащені зеленим/червоним полями на важелі для чіткої візуалізації контактів.
Характеристики:
2 x 32A,
Категорія застосування: AC-22А,
Номінальна напруга: 230 V AC,
Від 16A до 32A типорозмір 1,
Перетин приєднань: 16 мм2 – однодротяний, 10 мм2 – багатодротяний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 32 А |
- Ціна: 826 ₴

