
Дзвінок на Din-рейку SU-ЕВ 220В Аско-Укрем
- Немає в наявності
- Код: A0150010105
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзвінок на DIN-рейку зі звуковим тиском 60 dB призначений для звукової сигналізації (попереджаючої, аварійної, і т.д.). роботи обладнання в електричних ланцюгах напругою 220 В змінного струму частоти 50 (60) Гц. Конструкція дзвінка - нерозбірна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Висота динаміка | 82 мм |
| Довжина динаміка | 65 мм |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Коригування гучності | Ні. |
| Тип дверного дзвінка | Дротовий |
| Колір | Білий |
| Ширина динаміка | 18 мм |
- Ціна: 160 ₴



