
Прожектор LED 5W COB 380Lm 6500K IP44 LEMANSO жовто-чорний/ LMP81
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 692005/LMP81
522 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор LED 5W COB 380Lm 6500K IP44 LEMANSO жовто-чорний
Надійна конструкція Прожектор має корпус з нейлону та АВС. Ступінь захисту IP44. Живлення 4*АА або 2*18650 mikro USB
Гарантійний термін 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 380 лм |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термін служби | 1 років |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 522 ₴




