
Прожектор LED 10w 6500K IP65 LEMANSO жовтий + аку + підставка / LMP28
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 692353/LMP28
650 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор LED 10w 6500K IP65 LEMANSO жовтий з акумулятором на підставці / LMP28
Надійна конструкція Прожектор має корпус з алюмінію. Ступінь захисту IP65. Живлення акумуляторнв батарея 5V 4000mAh
Гарантійний термін 12 місяців
Надійна конструкція Прожектор має корпус з алюмінію. Ступінь захисту IP65. Живлення акумуляторнв батарея 5V 4000mAh
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 990 лм |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 1 років |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 26.5 см |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 12.7 см |
- Ціна: 650 ₴


