Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле напруги VP-16AS призначене для захисту електрообладнання і побутової техніки від неприпустимих перепадів напруги. Пристрій постійно аналізує напругу в мережі і в разі виходу напруги за встановлені межі відбувається відключення підключених приладів. Навантаження включається автоматично після повернення напруги у встановлений діапазон. Користувач встановлює необхідні верхню і нижню межі напруги та час затримки на включення.
Затримка на включення необхідна для електрообладнання (холодильників, кондиціонерів і т.д.) якому є неприйнятними короткочасні відключення живлення.
Налаштування що програмуються :
- значення нижньої і верхньої межі відключення по напрузі
- час затримки включення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | У розетку |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Основна | |
| Вимірювана напруга | 50-400 В (50 Гц) |
| Час відключення по верхній межі | 0,02 сек |
| Час відключення по нижній межі | 1(120-170В), 0,02(120В і менше) сек |
| Година затримки включення навантаження | 5-600секунд |
- Ціна: 787 ₴


